• 0507 977 37 21 İrtibat
 • info@ayazapart.com Mail
 Salda Gölü 2023

Salda Gölü 2023

Türkiye’nin Maldivler’i olarak anılan ve büyüleyici manzarasıyla ziyaret edenleri kendine hayran bırakan Salda Gölü, Burdur’un Yeşilova ilçesinde yer alıyor. Gözden uzak, sakin ve dinlendirici bir tatil isteyenlerin gözdesi olan Salda Gölü, eşsiz bir maviliğe sahip, etrafı hiçbir yerde göremeyeceğiniz kumlarla bezenmiş bir göl. Önceleri yerli halk dışında pek bilen olmaması, Salda Gölü’nü daha bakir kılıyordu. Zaman içinde ziyaretçilerinin çoğalmasıyla etrafında pek çok konaklama yeri, tatil tesisleri ve kamp alanları kuruldu.

Salda Gölü’nün Özelliği

Salda Gölü, genel olarak sakin bir tatil isteyenlerin tercihi. Akdeniz ve Ege’nin boğucu kalabalığının aksine daha minimal ve ferah bir tatil bölgesi. Bunun yanında Salda Gölü, yazları bile akşamları serin olması sebebiyle de insanları kendine çekiyor. Etrafındaki uçsuz bucaksız dağlık ve ormanlık alanlar, yeşili ve maviyi aynı anda kucaklayan tabiatı ve temiz, serin havası, Salda Gölü tatilini yaz planına eklemek için yeterli sebepler.

Salda Gölü’nde Neler Yapılabilir

Serin ve temiz suyu, Salda Gölü’nü yüzmek için ideal bir yer yapıyor. Küçük ve bağımsız bir göl olması sebebiyle deniz taşıtlarının bulunmaması, Salda’yı kendi alanında en temiz yer yapan detaylardan biri. Salda Gölü’nde izin almanız durumunda kamp yapmanız, çevredeki tatil bölgelerinde konaklamanız, küçük botlarla denizin tadını çıkarmanız ve güneşe ve suya doymanız mümkündür. Salda Gölü tatilinizde Ayaz Apart olarak en konforlu ve keyifli tatili yapabilmeniz için sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Salda Gölü’nün Gözdesi; Ayaz Apart

Salda Gölü tatili denilince akla gelen ilk yerlerden biri Ayaz Apart’tır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, sunduğumuz müthiş konaklama deneyimi, sizlere verimli ve dinlendirici bir tatil sunuyor. Tatilde olmak, doğayla iç içe bir deneyim yaşamak ama aynı zamanda konfordan da uzaklaşmamak niyetindeyseniz, Salda Gölü tatili ve Ayaz Apart tam size göre.

Videoyu oynat

Salda Gölü Tatilinde Yapabileceğiniz Şeyler

Salda Gölü, birden azla deneyim için imkan sunan tatil bölgelerinden biri. Bağımsız ve doğayla iç içe bir tatil isteyenler için kamp yerleri, tesiste kalmak istemiyorsanız bağımsız kamp yapabilmenize izin verilmiş alanlar, kalabileceğiniz havuzlu oteller ve tamamen konforlu ve kişiselleştirilmiş bir tatil beklentisi içindeyseniz Ayaz Apart gibi konaklama alanları mevcuttur.

Salda Gölü Tatiliniz için Püf Noktaları

 • 1
  Öncelikle Salda Gölü’nün yazları bile gece serin olduğunu belirtmeliyiz. Üzerinize giyebileceğiniz kıyafetleri buna göre seçmenizde fayda var. Sabahları ise güneş çok yakıcı olacağından yüksek faktörlü bir güneş kremi, Salda Gölü tatilinizden en iyi verimi almanızı sağlayacaktır.
 • 2
  Salda Gölü Turu son zamanlarda oldukça yaygındır ama turlar tatil verimi alabileceğinizden çok daha kısa olacağı için Salda Gölü konaklama alanlarını araştırarak konaklama yeri ayarlamanız ve Salda Gölü’nün tadını çıkarmanız tavsiyemizdir. Konaklama için Ayaz Apart, en çok tercih edilen yerlerden biridir.
 • 3
  Günbatımı izlemek için Salda Gölü biçilmiş kaftandır. Günbatımını kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Salda Gölü’nün doğu yakasından eşsiz bir günbatımı izleme deneyimi yaşayabilirsiniz.
 • 4
  Salda Gölü, minik adalarla doludur. Salda Gölü ziyaretiniz esnasında minik adaları keşfetmenizi ve eşsiz maviliğin tadını çıkarmanızı tavsiye ederiz.
 • 5
  Tabiat Parkı’nı ziyaret etmeyi unutmayın.

Bu yazımızda sizlere eşsiz bir  Salda Gölü tatili için bazı bilgilendirmelerde bulunduk. Konforunuz ve eşsiz bir tatil deneyimi yaşamanız için Ayaz Apart olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Detaylı bilgi ve rezervasyon için lütfen bize ulaşın;

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.