• 0507 977 37 21 İrtibat
 • info@ayazapart.com Mail
 Bambaşka Bir Tatil Deneyimi Bungalov Evler

Bambaşka Bir Tatil Deneyimi Bungalov Evler

Son zamanlarda tatil bölgelerinin gelişmesi, tatil bölgelerindeki yerleşimin artması ve konforlu bir tatilin zorlaşması kaçınılmaz oldu. Pandeminin de getirisiyle insanlar daha rahat ve bağımsız olacakları bir tatil beklentisi içine girdiler. Bu beklentimizi karşılayan en gözde şeyler ise, bambaşka bir tatil deneyimi yaşatan bungalovlar. Salda gölüne 1 km uzaklıkta Ayaz Apart, huzurlu, sakin ve ferah bir tatil deneyimi yaşamanız için bungalovlarıyla sizlere kucak açıyor. 

Bungalovlar Hakkında Neler Biliyoruz?

Bungalovlar, genelde tahtadan yapılmış birbirine eş dört duvar ve yine tahtadan bir çatıdan oluşan evlerdir. Minik pencereleri, tahtadan yapılmış olması sebebiyle içindeki doğal ve güzel koku, rahat ve konforlu tasarımları ile bungalovlardan memnun ayrılmamak mümkün değildir. Birbirinden bağımsız, genelde birbirine uzak yapılırlar. Bu sayede bağımsız bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Ortak kullanım alanlarıyla ise sosyalleşme imkânı sunan bungalovlar, mutlaka deneyimlenmesi gereken tatil yerleridir.

Bungalovda Konaklamak için Sebepler

 • 1
  Bungalovlar, özellikle konforundan vazgeçemeyen fakat kalabalıklar içinde de olmak istemeyen insanlar için iki imkânı bir arada sağlıyor. Temiz, steril ve iyi tasarlanmış bir bungalov ev, bir tatil için ihtiyacınız olan her türlü olanağı sunar. Ayaz Apart, bu alanda son derece güvenerek konaklayabileceğiniz yerlerin başında gelir.
 • 2
  Bungalov bir evde kalmak, sık deneyimleyemeyeceğiniz bir tatildir. Güzel bir tesiste bir bungalov evde kalmak herkesin tecrübe etmesi gereken şeylerden biridir.
 • 3
  Ayaz Apart gibi alanında öncü tatil hizmeti veren yerler, bungalov evleriyle sizlere bağımsızlığı ve konforu bir arada yaşatırlar.
 • 4
  Evdeki bağımsızlık, ortak alanda keyifli bir sosyalleşme imkanını beraberinde getirir. Her şeyi bir arada yaşayabileceğiniz bir tatil deneyimidir.

Salda Gölü’nde Kalabileceğiniz Bungalov Evler

Salda Gölü ve bungalov kelimeleri bir arada kullanıldığında akla gelen ilk yer her zaman Ayaz Apart’tır. Ayaz Apart, doğanın içinde, yemyeşil ağaçlarla ve rengarenk çiçeklerle bezenmiş doğasıyla, muhteşem bahçesiyle, konforlu konaklama alanları ve bungalovlarıyla, steril ortak alanları ve keyifli vakit geçirme alanlarıyla Ayaz Apart, tatilinizi unutulmaz kılacaktır.

Ayaz Apart ile Unutulmaz Bir Bungalov Tatili Deneyimi Yaşayın

Ayaz Apart, sizler için en konforlu ve huzurlu tatili sunacaktır. Muhteşem bungalovları, rahat ve konforlu bahçesi ve güler yüzlü çalışanları ile Ayaz Apart olarak bizler, en akılda kalıcı, en müthiş tatili yaşamanız için sizlere kucak açıyoruz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Detaylı bilgi ve rezervasyon için lütfen bize ulaşın. Görüşmek dileğiyle!

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.